onsdag, 11 desember 2019 21:00

Taiga'n-informasjon om Cupfinalen 2019

Skrevet av

Cupfinalen 2019

Søndag 29. desember kroner vi romjula med en ny cupfinale-fest i Oslo :) Her kommer litt praktisk informasjon:

Taiga'n selger cupfinalepakker a kun kr 700 til våre medlemmer. Cupfinalepakkene inneholder: kampbillett langside på felt tildelt Taiga'n, buss tur/retur, inngang vorspiel Scotsman og Cupfinaleskjerf 2019. Har du enda ikke fått kjøpt deg billett og ønsker å være med og stå i den hvite veggen i Oslo Spektrum? Vi har fortsatt noen få cupfinalepakker igjen - førstemann til mølla gjelder: https://www.taigan.no/index.php/bussturer/cupfinalen-2019-buss-3

Mange hentet ut sine billetter i shop'en før matchen mot Halden onsdag 11/12. Neste mulighet for å hente ut billetter blir før hjemmekampen mot Fold St. Hallvard onsdag 18. desember mellom klokken 16:30 og 17:10. Har du ikke mulighet til å hente ut billettene da, ber vi om at du spør en venn om hjelp eller tar direkte kontakt med noen i Taiga'n-styret - gjerne på melding til Taiga'n Supporterklubb på facebook.

Cupfinaleskjerfene er dessverre forsinket og vil først bli delt ut på bussene på vei til Oslo på Cupfinaledagen. 

Taiga'n har satt opp egne busser for våre medlemmer som har kjøpt cupfinalepakker gjennom oss. Taiga'n har eget avreisetidspunkt fra Terningen Arena: kl 09:30 søndag morgen. Våre busser vil være godt merket - og vi ber alle på forhånd notere seg hvilken buss du/dere er registrert på. Alle skal ha samme buss og sete tur/retur. Retur blir umiddelbart etter kampslutt/premieseremoni.

#Cupfinalen2019 #sammenforelverum